Remnant 2’de Handler Derslikı Beraberinde Sempatik Bir Ezgi Arkadaşıyla Geliyor


“Best Friends” fragmanına görüş atalım

Remnant: From the Ashes’ın devam oyunu Remnant 2, bir aksilik gerçekleşemez, bir erteleme görmezse birkaç kamer sonra katakulli severlerle buluşacak. Bunun derunin hazırlıklar sürerken, yeni fragmanlar da gelmeye devam ediyor. Bu seferki fragman oyunun Handler derslikından geldi, beraberinde ufak bir de sürprizi vardı:


“Best Friends” serlığıyla paylaşılan fragmanımızda, romanesk bir musiki eşliğinde website oyun boyunca karakterimize zevcelik edecek kapik dostumuzla fecirışıyor, Handler dershaneının kesinlikle bir entrika deneyimi vadettiğine dayalı kesitler izliyoruz. Karakterimiz üzere köpek dostumuzun da çatışmalarda nite bir gösteriş üstleneceğini görüyoruz fragmanda. Oyuncuların Handler dershaneını tercih etmesi dâhilin münasebetlerden birisi de bu sempatik dostumuz olabilir mu, ne dersiniz?

Remnant 2, bu yaz aylarında entrika severlerle buluşcevher hazırlanıyor. Remnant: From the Ashes’ı geride bırakabilecek bir piyes olacağı izlenimini veriyor. Bu türlü olup olmadığını birkaç ay sonrasında her daim birlikte göreceğiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *